קניית זהב - השקעה בטוחה

מאז ימי קדם נחשב הזהב למתכת אצילה והביקוש עבורו רק גדל והתעצם בחלוף השנים. במצב הכלכלי, הקשה והלא נודע, במדינת ישראל כיום – הפכה קניית זהב להשקעה בטוחה, אם לא הבטוחה ביותר.

כמו בהרבה תחומים, גם בתחום קניית זהב ככל שהביקוש עולה, כך גם מחיר הזהב עולה ולהיפך. מכיוון שכיום הרבה מבינים ויודעי עניין מאמינים בזהב כהשקעה, רצוי לבצע קניית זהב כמה שיותר מהר, כי לעולם לא ניתן לחזות מתי יעלו או ירדו המחירים.
השקעה חכמה היא השקעה בתחום קניית זהב, מכיוון שלזהב היה ותמיד יהיה ערך גבוה, שבדרך כלל רק עולה. ערבו כל הזהב רב ביותר, מכיוון שמדובר בחומר יקר, וכן הוא משמש כחומר גלם עיקרי לייצור תכשיטים.
קניית זהב פונה לשני קהלי יעד – ישנם העוסקים בתחום קניית זהב לשם השקעה והעלאת ערך הרכוש שלהם וישנם העוסקים בתחום קניית זהב – כיוון שהם מתעסקים בצורפות, הכנת תכשיטים וכדומה.
קניית זהב לשם השקעה מתבצעת, לרוב, בעזרת קנייה של מטילי זהב ולהם יש מחיר קבוע, מתוך כוונה, שברבות השנים מחירם יעלה והם יקבלו בהתאמה את התשואה שלה הם מכוונים.
קניית זהב, אשר מתבצעת על ידי צורפים או על ידי מעצבי תכשיטים הינה הכרחית למטרת עיסוקם – חלקם קונים רק את חומרי הגלם וחלקם קונים תכשיטי זהב מוגמרים.
ישנן גם חברות, אשר עיקר תחום המומחיות שלהן הוא קניית זהב, אשר זהו העיסוק המרכזי והמוביל בעסק שלהן – והן, למעשה, עוסקות בתחום קניית זהב, כדי למכור לכל דורש – לבעלי מקצוע בתחום התכשיטנות, לאנשי עסקים, אשר רוצים להשקיע בזהב ולעיתים, החברות הללו מתעסקות גם הן בעיצוב תכשיטים, קניית זהב ובמכירה שלו.
לסיכום,
קניית זהב כיום היא אפיק השקעה לכל דבר ועניין, החשוב והבטוח ביותר. במקום להשקיע בנדל"ן, בכסף זר וכדומה. השוק משתנה חדשות לבקרים וקשה לדעת מה יקרה מחר, אך מחירו של הזהב, בדרך כלל, רק עולה. קניית זהב חיונית מאוד כאשר רוצים לשמור על ערך הכסף – פשוט לקנות אותו ולחכות עד לזמן שבו זקוקים לכסף וכמובן, ליהנות מהרווחים הגדולים שינבעו מעליית ערך הזהב.
   
זהב |  קונה זהב |  קניית זהב |  מכירת זהבטבעות אירוסין | טבעות נישואין | טבעות יהלומים | תכשיטים
_________________________________________________________________________________________________________________
תכשיטי שחיבר רחוב הרקון 11. מתחם הבורסה רמת גן. טלפון: 050-2-91-81-71 , 050-2-91-81-71  דואר אלקטרוני:   info@sheibar.co.il