קניית זהב - היום כדאי יותר מתמיד

לזהב תכונות רבות – הוא מעיד על מעמד חברתי, הוא נוצץ ובעל ערך רב, אין אישה שתסרב לקבל תכשיט זהב והביקוש לכך הוא רב. מחירו של הזהב עולה מיום ליום, כך שאם אתה קונה זהב כיום – חשוב לדעת – היום כדאי יותר מתמיד!


 
בזמנים שכאלו, שכל כל הרבה דברים איבדו מהערך שלהם, כמו הדולר, למשל, הזהב הוא היחידי שלו, ולכן כל אשר קונה זהב כיום – ייהנה מתשואה גבוהה ומהשקעה בטוחה.
לכל מי שהחליט, כי הוא גם קונה זהב [וטוב שכך...], כדאי לדעת שכיום מחיר אונקיית זהב [= 28.35 גרם] – הינו 453 דולר. אם תרצו לדעת את הרווח שעושה קונה זהב, אז הרווח עומד על 9% יותר מאשר בשנת 2004 – וזוהי הכנסה פאסיבית – אתה קונה זהב, שומר אותו למשמרת והערך שלו רק גדל.
כאשר אתה קונה זהב, אתה יכול גם לסחור בו וזאת תוכל לעשות על ידי חוזים, אשר נסחרים בבורסת CBOT בשיקגו, למשל,. דרך החוזים הללו תוכל לקבל תשואה יותר עבור הזהב שקנית.
אם אתה בעל עסק לזהב, סביר להניח, כי אתה קונה זהב לשתי מטרות עיקריות: האחת, כדי למכור אותו לתכשיטנים; השנייה – כדי למכור אותו למי שרוצה להשקיע בזהב.
אם אתה קונה זהב מלקוחות שמוכרים לך אותו, בדרך כלל, אותם לקוחות מתחלקים לשניים: האחד – הם פשוט צריכים כסף עבורו; והשני – הם מעוניינים לשדרג את התכשיט שלהם – וזה פשוט נפלא!
נשים אוהבות תכשיטים – וזו באמת עובדה. תכשיטים, לרוב, הם מתיישנים או שהם כבר "פחות אהובים" – האפשרות שאתה קונה זהב, תכשיט כלשהו והופך אותו לתכשיט אחר – היא נפלאה.
במקום שהנשים יאחסנו את התכשיטים שלהם שנים רבות בקופסת תכשיטים, המעלים אבק, תוכל לייצר עבורן תכשיטים מודרניים ומעוצבים בהתאם לדרישתן.
לסיכום,
בין אם אתה קונה זהב לשם השקעה בלבד ובין אם אתה קונה זהב על מנת ליצור ממנו משהו חדש, מקורי וחדשני, כך או כך, קניית הזהב מבורכת. בכל סוג של עזרה לאנשים ישנה תחושה של סיפוק.
     
זהב |  קונה זהב |  קניית זהב |  מכירת זהבטבעות אירוסין | טבעות נישואין | טבעות יהלומים | תכשיטים
_________________________________________________________________________________________________________________
תכשיטי שחיבר רחוב הרקון 11. מתחם הבורסה רמת גן. טלפון: 050-2-91-81-71 , 050-2-91-81-71  דואר אלקטרוני:   info@sheibar.co.il