מכירת יהלומים

 
אם אתם רוצים לקנת יהלום שיקשט תכשיט מיוחד כמו עגילים או טבעת אירוסין עליכם לפנות אל מקום אשר מציע שירות של מכירת יהלומים. מקום אחד אליו אתם יכולים לפנות הוא חנויות התכשיטים. בדרך כלל היהלומים הנמכרים בחנויות אלה הם מעט יותר יקרים משום שהם נמכרים כחלק בלתי נפרד מהתכשיט.
 
זאת אומרת, בחנויות רהיטים אינכם יכולים לקנות את היהלום בנפרד ולקנות את הטבעת או את העגילים בנפרד. אם אתם רוצים לגשת אל מקום אשר מוכר יהלומים במחירים זולים יותר, ובנפרד מהתכשיט, תוכלו לגשת לבורסת היהלומים אשר נמצאת ברמת גן. שם תוכלו לקנות יהלום מלוטש שהוא לא חלק מתכשיט.
 
למעשה, בשיטה זו קונים את התכשיט בנפרד ואת היהלום בנפרד. לאחר מכן עליכם לגשת עם היהלום ועם התכשיט לצורף על מנת שיחבר אותם יחד. תכשיטי יהלום הם בדרך כלל הוצאה מאוד משמעותית ולכן קנייה של היהלום בנפרד ושל התכשיט בנפרד לא הופכת את התכשיט הסופי לפחות יפה והיא לרוב זולה יותר.
 
מכירת יהלומים לחנויות תכשיטים
 
יכול להיות כי אתם נתקלים דווקא במצב הפוך בו אתם רוצים לבצע מכירת יהלומים ולא קנייה של יהלומים. למשל, אם קבלתם תכשיט יהלום בירושה שאתם רוצים לקבל כסף מזומן תמורתו אתם יכולים לבצע מכירת יהלומים לחנות תכשיטים או לצורף אשר קונים יהלומים, תכשיטי יהלום, תכשיטי זהב וכן הלאה.
 
אם התגרשת ולטבעת האירוסין עוד ערך סנטימנטלי מביחנתך, אך את זקוקה לכסף, ניתן בהחלט לבצע מכירת יהלומים לצורף או לחנות תכשיטים מסויימת אשר מחפשים לקנות יהלומים מספקים פרטיים. כמובן שכדאי להשיג את המחיר הכי משתלם כדאי לראות איזה מחיר מציעים כמה תכשיטנים וכמה חנויות שונות.
 
מכירת יהלומים וקניית יהלומים בישראל
 
ישראל היא מרכז חשוב מאוד בעולם מבחינת יהלומים. בורסת היהלומים ברמת גן מוכרת יהלומים וקונה יהלומים ממקומות רבים בעולם. כמו כן, ישראל היא מרכז חשוב של ליטוש יהלומים. אל ישראל מגיעים יהלומים ממקומות שונים בעולם במצבם הגולמי ופה הם עוברים ליטוש וגם לא פעם הערכה של שוויים האמיתי.
 
 

 
זהב |  קונה זהב |  קניית זהב |  מכירת זהבטבעות אירוסין | טבעות נישואין | טבעות יהלומים | תכשיטים
_________________________________________________________________________________________________________________
תכשיטי שחיבר רחוב הרקון 11. מתחם הבורסה רמת גן. טלפון: 050-2-91-81-71 , 050-2-91-81-71  דואר אלקטרוני:   info@sheibar.co.il