יהלומים למכירההסיבות והעצות

בעבר האמרה "יהלומים הם החברים הכי טובים של כל אישה" הייתה באמת נכונה, אבל כיום, בעידן המטרו החדש – הם גם החברים הכי טובים של כל גבר... למרות שכולם אוהבים יהלומים, הרבה פעמים נאלצים גם למכור אותם, להן הסיבות והעצות:
1) ירושה – תמיד כשיש כסף – יש בעיות = במיוחד כשמדובר ביהלומים... קשה לחלק אותם ולאמוד כל תכשיט ותכשיט מה שוויו הכספי או הסנטימנטלי, ולכן יהלומים למכירה הם הפתרון האידיאלי במצב כזה. כדי לשמור על שלום המשפחה וגם ככה יש עוד הרבה דברים שתצטרכו להתווכח עליהם – תפנו לחברה רצינית שעוסקת בתחום יהלומים למכירה וכל אחד יקבל מכך את הסכום המגיע לו – שווה בשווה.
2) זה לא נעים, אבל זה קורה הרבה, ובייחוד בתקופה האחרונה, אנשים נכנסים למצבים כלכליים קשים ולא מצליחים "לגמור את החודש". מכיוון שאין טעם שלא יהיה לכם אוכל בבית, אבל יהיו לכם במקום יהלומים בבית – הפתרון הנוח והזמין ביותר – הוא להציע יהלומים למכירה לחברות העוסקות בכך ולהשקיע כרגע את הכסף בצרכים הבסיסיים שלכם.
3) לפני שאתם מציעים יהלומים למכירה, יש לשים לב לכמה פרמטרים חשובים::
    * בקשו מבעל החנות, העוסק בתחום יהלומים למכירה, שישקול עבורכם את היהלומים.
    * כשאתם מבקשים הערכה בשביל יהלומים למכירה – הקפידו להיות קרובים מאוד לבעל העסק, כדי שתוכלו להתבונן טוב בשקילה שלהם, בסוג ובאופן הערכת היהלומים שלכם.
      * בתחום יהלומים למכירה יש מחירונים מאוד מפורטים – לפני שאתם נותנים לבעל העסק להחליט כמה הוא מעוניין לשלם לכם עבור היהלומים שלכם, בדקו מראש את המחיר בהתאם למחירון הרשמי – ידע זה כוח ואמצעי חיובי, כדי שלא ינסו לסדר אתכם במחיר.
      * כמו בכל תחום – כאשר החלטתם לבחור בדרך של יהלומים למכירה, אל תפנו למישהו אחד – פנו לכל מיני חברות (ויש הרבה כאלו) ותבצעו אצלן את כל התהליכים שפירטנו לעיל. חכו להצעת מחיר הגבוהה והמשתלמת ביותר ואז תמכרו אותם.
      * כיום לא צריך להתרוצץ יותר מדי, אם אתם מחפשים חברות המתמחות בתחום יהלומים למכירה, היכנסו לאינטרנט ותיהנו מהמון חברות שישמחו להציע לכם את שירותיהן.
      

 
זהב |  קונה זהב |  קניית זהב |  מכירת זהבטבעות אירוסין | טבעות נישואין | טבעות יהלומים | תכשיטים
_________________________________________________________________________________________________________________
תכשיטי שחיבר רחוב הרקון 11. מתחם הבורסה רמת גן. טלפון: 050-2-91-81-71 , 050-2-91-81-71  דואר אלקטרוני:   info@sheibar.co.il