מכירת זהב ישן

מכירת זהב ישן יכולה להעניק לרבים רווח גדול יחסית, על פריטים שישבו בבית שלהם במשך שנים והם בכלל לא זכרו את קיומם. המחיר של הזהב עולה משנה לשנה, ככל שהזהב ישן יותר, כך הערך שלו יהיה גבוה יותר, בייחוד אם מדובר בפריט ייחודי ועתיק במיוחד.

לכן, אם יש לכם חפצי זהב עתיקים שאתם לא עושים בהם שימוש ואתם מעוניינים להרוויח עליהם כסף מזומן פנו אל חברת תכשיטי שחיבר ותקבלו, ללא עלות, הערכה של שווי הפריטים הללו והצעת מחיר לרכישת הזהב הישן שלכם, הצעה במחיר גבוה יחסית למחירי השוק.

החשיבות של המקצועיות
פריטי זהב ישנים ניתן למכור במגוון רחב של מקומות ברחבי הארץ ורבים אחרים מבצעים זאת – פונים אל החנות הקרובה למקום המגורים שלהם ומבצעים מכירת זהב ישן מבלי לבדוק האם הצעת המחיר שקיבלו אכן מתאימה לשווי הפריט והאם המכירה שלו במקום זה אכן משתלמת להם.

לכן, אל תוותרו על מקצועיות ופנו אל חברת תכשיטי שחיבר. אנו עוסקים בתחום כבר 45 שנה ומציעים את המחיר הגבוה ביותר על זהב – מחיר אשר יאפשר לכם למכור את כל הפריטים הישנים שלכם בצורה הרבה יותר משתלמת והרבה יותר רווחית. בנוסף, אנו עובדים עם כלים מיוחדים ומשוכללים מאוד אשר מאפשרים לנו להעריך את מחיר הזהב באופן נכון ומדויק יותר, וכך להבטיח שתקבלו את הערך הנכון ביותר של הפריטים אותם אתם מעוניינים למכור.

מה ניתן לקבל תמורת הזהב?
בעת מכירת זהב ישן לחברת תכשיטי שחיבר יעמדו בפניכם שתי אפשרויות – האחת היא לקבל כסף מזומן בשווי המתאים לפריטים שאתם מוכרים והשנייה היא לקבל תכשיטים או פריטים אחרים בשווי זהה. כמובן, הבחירה היא שלכם בלבד ועל פי ההעדפה שלכם.

בכל מקרה, כבר בכניסה אל החנות תוכלו לקבל הערכת מחיר מקצועית, ללא כל תשלום נוסף, וכך תוכלו לבחור באופציה המתאימה ביותר עבורכם. כמובן, תוכלו לשלב בין שתי האופציות – לקבל תכשיטים בערך נמוך יותר מערך הפריטים שאתם מוכרים ואת ההפרש שנותר בכסף מזומן, אנו נעשה הכל כדי שתהיו מרוצים.
   
זהב |  קונה זהב |  קניית זהב |  מכירת זהבטבעות אירוסין | טבעות נישואין | טבעות יהלומים | תכשיטים
_________________________________________________________________________________________________________________
תכשיטי שחיבר רחוב הרקון 11. מתחם הבורסה רמת גן. טלפון: 050-2-91-81-71 , 050-2-91-81-71  דואר אלקטרוני:   info@sheibar.co.il