כמה עולה גרם זהב?

מסחר בזהב הוא אחר מסוגי המסחר העתיקים והמוכרים ביותר בעולם. השקעה בזהב, בייחוד היום, כאשר שאר השווקים לא מספיק יציבים, הינה השקעה בטוחה יחסית ולכן רבים בוחרים לקנות או למכור זהב וכך נהנים מרווח נאה המגיע מתוך ההפרש שבין מחיר הקניה למחיר הרכישה.

בכדי לדעת כמה עולה גרם זהב היום ובכדי להבין האם כדאי לכם לבצע את מכירת הזהב שלכם דווקא עכשיו, פנו אל חברת תכשיטי שחיבר אשר מציעה לכם שירות אדיב ומקצועי, מחירים משתלמים וכלי בדיקה משוכללים המאפשרים לתמחר את הזהב שברשותכם באופן הטוב ביותר.

מהו השווי של כל גרם זהב?
בכדי לדעת כמה עולה גרם זהב מתייחסים בעיקר לשער הזהב אשר נקבע בבורסה בניו יוקר. בבורסה מגדירים את מחיר הזהב על פי אונקיית זהב טהור, בגרמים מדובר במשקל של 31.1 גרם. לכן, את שער הזהב שנקבע מחלקים ב31.1 ומקבלים את השווי של גרם זהב באותו היום.

חשוב לציין כי השער נקבע עבור זהב טהור בלבד, משמע 24 קראט, ולכן, אם הזהב אשר ברשותכם הינו 18 קראט או פחות, השווי שלו יחושב על ידי חישוב אחוזי הזהב הטהור בו בלבד, ולא על ידי משקל התכשיט הכולל.

מכירה וקניה של זהב
בחברת שחיבר תכשיטים מציעים לכם אפשרות למכור ולקנות תכשיטים ופריטי זהב אחרים שברשותכם תוך שימוש בכלים מיוחדים ומשוכללים אשר יוצרים חישוב מדויק לשווי הזהב. כך, אתם יכולים לזכות במחיר הוגן עבור כל פריט זהב, על פי החישוב של כמה עולה גרם זהב בכל יום. אם יש לכם זהב ישן שאתם כבר לא משתמשים בו, ואתם זקוקים לכסף מזומן, אל תהססו ופנו עוד היום אל חברת שחיבר תכשיטים.

ניסיון של 45 שנה בתחום היהלומים וניסיון עשיר בתחום הזהב מאפשרים לנו להעניק לכם את השירות המקצועי ביותר ולבצע הכל בכדי שתצאו מרוצים. אנו משלמים את המחיר הגבוה ביותר בשוק עבור גרם זהב וכאמור, משתמשים בציוד משוכלל ואיכותי אשר מאפשר לכם להיות בטוחים כי משקל הזהב שלכם נקבע באופן אמין ומדוייק.
   
זהב |  קונה זהב |  קניית זהב |  מכירת זהבטבעות אירוסין | טבעות נישואין | טבעות יהלומים | תכשיטים
_________________________________________________________________________________________________________________
תכשיטי שחיבר רחוב הרקון 11. מתחם הבורסה רמת גן. טלפון: 050-2-91-81-71 , 050-2-91-81-71  דואר אלקטרוני:   info@sheibar.co.il